Agenda/Uitslagen 2005

Waar zijn er wedstrijden en eventuele uitslagen.
Link wijst naar de website van de wedstrijd, alwaar meer informatie
staat over locatie en bijzonderheden. Tevens uitgebreidere uitslagen.
(Verder staan op de DTA site meer details bij de uitslagen en de teams)



16 januari Eersel
Western Movement
www.westernmovement.nl

Uitslag Cattlepenning:
1. Jean Mullenders - Face the Frost (28,14s)
2. Sjouke Zijlstra - Haidas Pickapeppa
3. Tim van Ewijk - April W. Cocolas
4. Sakia Moeskops - Face the Frost
5. Tim van Ewijk - Miss Moon O'lena
6. Rob van Ginneken - Honey Maxem Jewell
7. Jacqueline Enthoven - Bonita Jose
8. Iesje Bierhoff - Pages Golden Jester
9. Sandor Ceelen - Haida's Little Beauty
10. Eric van Vught - Fresno's King San


Zaterdag 23 april Arendonk
(B)
Lone Star Stables
www.lonestarstables.be

Uitslag Cattlepenning:
1. Lotje Moerdijk - Fresnos' Survivor (42s)
2. Tom Calié - Honey Pop Peppy
3. Kim van de Moosdijk - Bright Magic Storm

Zondag 8 mei , Hahnbach (D)
Wild West Ranch

Uitslag Cattlepenning (Nederlanders):
2e Jean Mullenders-Face The Frost
5e Resie Rongen-Miss Zip N Time
6e Nico Trommelen-Haidas Trixie
7e Ronald Derrez-Haidas Little Smoke
8e Ricky Trommelen-Haidas Trixie
10e Cindy Dijk-Billy
11e Saskia Moeskops-Face The Frost
12e Sandor Ceelen-Smoke Little Beauty
13e Jeu Marx-Impressive Baby Doc

Uitslag Teampenning (Nederlanders):
1e PWS: Jean, Jeu, Saskia
5e PWS: Sandor, Resie, Cindy
6e PWS: Jean, Saskia, Cindy
9e PWS: Sandor, Jeu, Ronald
12e PWS: Ronald, Resie, Nico

 

15 mei Oosterwolde
Silver Ranch

www.silver-ranch.nl

Uitslag Cattlepenning:
1. Tim van Ewijk - Miss Moon O'lena (11.62s)
2. Willem Pieters - Little Peppy Easter
3. Resie Rongen - Miss Zip N Time
4. Jeu Marx - Impressive Baby Doc
5. Jean Mullenders - Face the Frost
6. Dennis Donders - Little Cane Jimmy
7. Henla Tent - Impact
8. Jack Muilwijk - Hollywood Mahpiyalista
9. Saskia Moeskops - Sherwins Little Bandit

Uitslag Teampenning:
1. Team PWS - Jean, Jessica, Sjoukje (40.53s)
2. Team WSW - Carina, Jack, Marion
3. Team TR - Hans, Mark, Krista
4. Team PWS - Jessica, Tim, Sjoukje
5. Team WSW - Marion, Jojo, Atty
6. Team WSW Paint Team - Willem, Rob, Jack
7. Team WSW - Jojo, Christina, Willem
8. Team PWS - Cindy, Resie, Sjoukje
9. Team PWS - Linda, Virginie, Saskia
10.Team PWS - Cindy, Resie, Sandor


Uitslag Teamsorting: 1. Team WSW - Rob, Germ, Meint, 3 cows sorted

zaterdag 25 juni Eersel
Western Movement
www.westernmovement.nl

Uitslag Cattlepenning:
1. Tim van Ewijk - Miss Moon O'lena (20,2s)
2. Saskia Moeskop - Sherwin Little Bandit
3. Bart Liebregts - Ransom
4. Dorota Szweda - Maxum Honey Jewel
5. Marion Kuizenga - Mighty Poce Gambler
6. Jan Germ Bosma - Pep This Doc Up
7. Jean Mullenders - Face the Frost
8. Jeu Marx - Impressive Baby Doc
9. Jojo Vlieghuis - Was Once Little

Uitslag Teampenning:
1. PWS : Bart, Nico, Klaartje (1.07.09s)
2. WSW: Jojo, Willem , Jack
3. WSW: Meint, Jan Germ, Jojo
4. PWS: Jean, Jeu, Tim


Don/zon 28-31 juli Brunssum
Europese Kampioenschappen
www.paulswesternstables.nl

Uitslag Nederlanders:
Europees Kampioen Teampenning Open:
Ronald Derrez - Haidas Little Smoke;
Sjouke Zijlstra - Haidas Pickapeppa;
Tim van Ewijk - Miss Moon O’Lena
Europees Kampioen Cattlepenning
Amateur
: Jeu Marx – Impressive Baby Doc


27 augustus Zorgvlied
Trapper Ranch
www.trapperranch.nl

Uitslag Teampenning:
1. PWS: Jean, Tim, Saskia (55.97s.)
2. WSW: Rob, Meint, Jacon
3. PWS: Jean, Saskia, Klaartje
4. TR: Liesbeth, Jeroen, Gonnie
5. TR: Roos, Tineke, Liesbeth
6. AOR: Oene, Jeroen, Dirk
7. AOR: Oene, Andries, Dirk
8. AOR: Oene, Heroen, Andries

9. PWS: Saskia, Linda, Tim
10. PWS: Resie, Jennie, Klaartje
11. WSW: ...
12. PWS: Nico, Jennie, Cindy

Vrijdag 23 september Mariënheem
Nederlandse kampioenschappen
www.heemruiters.nl

Uitslag Teampenning:
1. FH: Saskia, Henla, Lotje (53s)
2. FH (Tim's Team): Michiel, Saskia, Jean
3. WSW: Willem, Jojo, Atty
4. AOR: Oene, Jeroen, Rob
5. FH: Saskia, Henla, Jean
6. TR:


Foto Jan Kan

Nederlands Kampioen 2005:
Flying Horse Team


Zondag 9 oktober Peer (B)
Lowland Cutting Tour
www.double-k-ranch.be

Uitslag Teampenning:
1. FH: Dagmare, Eric, Lotje (43s)
3. FH: Tom, Severine, Lotje
4. FH: Tom, Dagmare, Eric

zaterdag 12 november Eersel
Grazy Bull Trophee
www.westernmovement.nl

Uitslag Jackpot Cattlepenning:
1. Eric van Vugt - Fresnos King San (23s.)
2. Saskia Moeskop - Sherwin Little Bandit
3. Jean Mullenders - Face the Frost
4. Lotje Moerdijk - Touch of T.
5. Bob Aupers - Saladin


Foto Ingrid Peters

Zondag 27 november Makkinga
Teampenning Show & Exercise
www.aok-ranch.nl


Uitslag Teampenning Exercise:
1. FHT: Jean, Saskia, Eric (39,28s.)
2. AOR: Andries, Jeroen, Oene
3. FHT: Saskia, Lotje, Henla
4. AOR: Oene, Rob, Andries
5. AOR: Peter, Rita, Oene
6. AOR: Rob, Jeroen, Andries
7. TR: Liesbeth, Rebecca, Bob
8. WSW: Atty, Meint, Carina
9. Profile Tire team: Jan, Dirk, Bert
10. TR: Liesbeth, Tineke, Gonnie
11. AOR: Jeroen, Oene, Rob
12. TR: Rebecca, Hans, Bob

Tussen de nummers 1 en 2 zat 0,03 sec!!

 

 

Snelste tijden dit jaar op Nationale wedstrijden:
Cattlepenning: Tim van Ewijk, 11,62 s.
Teampenning:
FHT: Jean, Saskia, Eric, 39,28s.

Teams:
(willen alle teams zich aub profileren op de DTA site)

WSW= Western Stables Westernkwartier, Marum (oranje)
Jacob, Annette, JoJo, Germ, Erika, Willem, Meint, Harm, Christine, Jack, Rob, Atty, Lilian, Dorota, Daphne, Carina, Marion, Jacon.
PWS = Pauls Western Stables, Brunssum (zwart)
Ronald, Sjouke, Tim, Jean, Saskia, Steven, Sandor, Jeu, Maurice, Paul, Resi, Dennis, Jessica, Cindy, Linda, Virginie, Klaartje, Nico, Ricky, Jenny, Cor.
TR = Trapper Ranch, Zorgvlied (rood)
Bob, Hans, Mark, Krista, Liesbeth, Rob, Rebecca, Tineke, Gonnie, Roos, Jeroen.
FH = Flying Horse Team (geel/blauw)
Eric, Dagmare, Lotje, Jean, Saskia, Henla, Michiel.
AOR= A Okay Team, Makkinga (donkerblauw)
Oene, Rob, Andries, Jeroen, Rita.
Profile Tire Team, Makkinga (donkerblauw op Palomino's)
Dirk, Jan, Bert, Hanni.

* Lijst nog niet compleet....

 

 

WK Frankrijk 2006 5-8 aug

EK Italië 2007

WK Brunssum Nederland 2008

Plaats/data worden zo spoedig mogelijk aangevuld!

 

2006 High Point Competition.......

 

 

Agenda 2006

terug

 

 

.